Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Nemesys

    tag

    válasz zyzzyadi #16412 üzenetére

    Nekem a gépház is csinált csípős dolgot. Azt hittem megáll a szivem, csak épp hogy hozzáértem a tenyerem másik oldalával és felsikkantottam az éj közepén. :W Meg egyszer volt talán egy PII-es vagy nemtom mi a fene. ki volt kapcsolva de benne feszített a kőkemény 70 vagy 100 W körüli táp, na majd én kiveszem a hangkártyát. Benne is hagytam az újlenyomatomat. Szerintem nemtom hogy de közel volt a 220-hoz érzésre biztos, lezsibbadt a karom tőle... és az a gép 5 perce még be volt kapcsolva.... Észbontó hogy mik vannak. Jah. a kedvencem :DDD :DDD :DDD A gép az asztal alatt, szerelés után elfelejtettem visszakapcsolni a tápot a kis fekete kapcsolóján. Itt tapasztaltam meg, hogy mien az mikor ölelkezel egy táppal és az fel robban... :DDD Ugyanis nem azért nem indult mert nem kapcsoltam be, hanem nem kötöttem be tán a bekapcs gombot és az a kis fekete kapcsoló (szabályosan olyan mint a mai tápokon az áramtalaniító) Az nem az volt hanem egy 110-230 kapcsoló... :((( :Y A kedvenc gépkivégzésem volt. szerelés után, visszatol a gépház asztal alá, fekve, procival, mindennel felfelé a nagy világba, oldallap szabadságon. a 2 kilós ososz kombinált fogó a tolós billenytűtartón a bill előtt, én nyújtózkodik, billenytyű előretol. az a nem egész fél másodperc tartott vagy 3-ig míg végiggondoltam mit tettem. és CSATT ZZZZZZZZZ Az FX 5200 tompított majd bele a lapba csöröstül... Egyszerűen ijen péniszségekkel képes vagyok gépet kivégezni amikor csak fél másodpercet gondolni kéne előtte... Mondjuk már leszoktam az ienekről, legalább is remélem mert ezt az A8N-t nem akarom így kicsinálni... :( :C :R

    TELEFONON ERDEKLODJ(ön)! "És mindennapi stratégiánkat add meg nekünk ma, de ne vigyél minket a ritmusjátékok közé, mint ahogy mi sem megyünk az XBOX közelébe, mert miénk az egér, a monitor, és a klaviatúra, mindörökké - ENTER."

Aktív témák