Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ergoGnomik

    tag

    Hadd ajánljak a Microsoft rajongók figyelmébe egy másik nézőpontot! Képzeld el, hogy mégy pókerezni a kaszinóba (vagy tudom is én hol szoktad játszani). Te is egy átlagos képességű pókeres vagy. Beváltod a pénzedet a zsetonokra és beülsz játszani. Utána látod a másik csávót megérkezni egy r*hadt nagy rakás zsetonnal és beülni a te asztalodhoz. Játszotok, van amikor nyersz, van amikor veszítesz, de közben figyeled, hogy a koma amikor egy kicsit is megszorulna mindig érkezik egy újabb rahedli zseton. Mondjuk ő nem játszik még a te szinteden sem, de izomból leblöfföl mindenkit ha úgy hozza kedve. Ilyenkor ugye roppantul élvezed a kártyacsatát, igaz?

    Ránéztem egy pillanatra a gazdasági tényekre: pillanatnyilag a SONY értéke kb. 121 mrd dollár, a Microsofté 2271 mrd. Ez utóbbi szeretne egy az előbbi teljes értékének kb. 57%-át érő (és tavaly szerintem még durvább volt az arány) felvásárlást nyélbe ütni. Tudod, az érkező újabb raklap zseton. Hadd érezze már magát a SONY egy kicsit fenyegetve és ugyan hadd próbáljon meg kicsit védekezni a Microsoft végtelen pénze ellen!

    #4 xsjado93: +1 az utolsó gondolatra

Új hozzászólás Aktív témák