Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mr_bass

    csendes tag

    Sziasztok!
    Bocs, ha volt már hasonló kérdés.
    Van egy Pioneer mvh-170ui 4x50 w mosfet fejegységem. Semmi extrát nem akarok hozzá, csak valami normális hangszórót hátra, mert az ajtó kialakítása miatt oda nem tudok rakni, és az első hangszórók cseréjéhez is le kéne bontanom az egész műszerfalat, szóval azokat vagy kikötötm, vagy fade-el leveszem róluk a hangot, hogy csak az új hangszórók szóljanak. Sajnos utánnajárás nélkül belefutottam abba a hibába, hogy valószínűleg túl erős hangszórót vettem? Történt ugyanis, hogy beszereltem egy 2x90 w-os Pioneer TS-A6923IS 3 utas koaxális hangfalpárt hátra [hangszóródobozba] és igen csak gyengén szól, mélyek nincsenek (polaritást is cseréltem, bár tuti jól kötöttem be). Iso csatlakozóval, gyári kábelezést használtam (bár lehet valami kókány megy hátra), de csak akkor szól viszonylag normális, szép mélyekkel, ha csak az egyik hangszóróra állítom a balance-t. Szóval a kérdésem, hogy ki kellene ennek a fejegységnek hajtani ezt a hangfalpárt, vagy csak külön erősítőkhöz készültek, és cseréljem le inkább egy 2x60 w-os Pioneer TS-A6923i hangfalpárra? Külön erősítőt nem szeretnék az autóba, egyrészt mert csak kis méretű akkumulátor fér bele (42 Ah-ás), másrészt a kis utastérbe bőven elég lenne egy normális hangfalpár.
    Előre is köszönöm a tanácsokat!
    Üdv, Imre!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák