Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolt19900

    őstag

    válasz Daywalker #36354 üzenetére

    oksi :) gondoltam amúgy, hogy az felejtős, de gondoltam bedobom hát ha :)

    láttam még egy velocity-t akkor az is felejtős? az a mikrodimensió nekem is tettszik, ha nem túlzó egy első szettnek (tudom az erő sosem elég stb. stb.) akkor arra fog esni a választásom, de körbenézek még addig úgy is minden másnap hát ha lesz valami jobb vétel

    többiek: kábeleket érdemes "csomagban" megvenni, vagy azokat is külön-külön innen-onnan, úgy jobb minőség érhető el ugyan olyan egységnyi áron? gondolok én itt arra, hogy 10-14k ért szoktam látni szettet. Na most az jó vagy nem jó? vagy az teljes rendszerhez van (+ mélynyomóhoz is?) mert akkor számomra az felesleges.

    Ilyesmin is gondolkoztam, hogy érdemes (be kell-e) húzni az adott rca-t valamilyen árnyékoló kis házba, hogy minél kisebb legyen az esélye a nem kívánatos zajok összeszedésének? vagy ez teljesen felesleges?

    szerk: hopp-hopp találtam aprón egy ilyen krüger & Matz szettet azt hiszem ugyan az mint amit olxeset linkeltem, csak 10k val olcsóbban.... jók ezek a szettek? :B

    [ Szerkesztve ]

    Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

Új hozzászólás Aktív témák