Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vezérmű

    csendes tag

    Üdv mindenkinek!

    Régóta olvasgattam a fórumot, volt jó pár hasznos ötlet, ezeket ezúttal is köszönöm a leíróknak.
    Egy ideje polírozgatok én is, megmondom őszintén, szerintem az itt leírtakhoz képest elég gyatra technológiai felszereltséggel, ugyanis van egy polírgépem (makitara hajaz erősen, német gyártmány, de még nem csalódtam benne, plusz harmada-negyede egy makita árának :) ), valamint csupán két anyaggal dolgozok: prevent polírpaszta (tubusos, durva szemcsés), valamint a kék kupakos 3m termék (elvileg hologram eltávolításra való, de sztem kevesebbet ér mint ahogy áradoznak róla), waxot pedig egyáltalán nem szoktam használni. Nos ezzel a technológiával is szép eredményeket szoktam elérni, de azért még nem az igazi, ezért szeretnék fejlődni, főleg ami bosszant, hogy a pókhálós hologramos felület nem tűnik el!

    Ezzel kapcsolatban lenne egy két kérdésem:
    -3m anyagokkal kapcsolatban van-e valakinek tapasztalata? Zöld (durvább), sárga (finomabb) kupakosat kívánom beszerezni, plusz a lila(sötét színre) kupakosat. Ezekkel kapcsolatban mik a tapasztalatok?
    Zöldet pl mélyebb karcokra szoktuk használni? Utána pedig mindenképpen ajánlatos a sárga kupakost nyomni?
    Ahogy olvasgattam szerintem egy zaino waxot fogok beszerezni.
    Egy metálfényű autóhoz megfelelő egy Z-5™ SZINTETIKUS WAX
    PÓKHÁLÓS VAGY ENYHÉN KARCOS FÉNYEZÉSRE termék?
    Valamint mik a tapasztalatok a Z-6™ FÉNYESSÉG-FOKOZÓ ÉS GYORSÁPOLÓ SPRAY
    -vel? Valóban tuti fényes, ,,vakító'' felületet ad?

    Egy karcos (mélyebb és kisebb karcok is vannak rajta) autó ápolását a következők szerint tervezem lépésenként:
    1. Zöld kupakos 3m vagy prevent durva paszta
    2. Sárga vagy kék kupakos 3m
    3. Zaino 5™ SZINTETIKUS WAX PÓKHÁLÓS VAGY ENYHÉN KARCOS FÉNYEZÉSRE
    4. Zaino Z-6™ FÉNYESSÉG-FOKOZÓ ÉS GYORSÁPOLÓ SPRAY

    Ez így elméletben megállja a helyét vajon? Időben k.rva sok :D

    Még annyi kérdésem lenne, hogy a zaino termékeket valakinél áttudom személyesen venni Budapesten? Meg akkor egy picit beszélgetnék is az illetővel polírozással kapcsolatban.

    Előre is köszönöm annak, aki válaszol!

Új hozzászólás Aktív témák