Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #00809728

    törölt tag

    Hy!

    Hétvégén volt szerencsém és kiprobálhattam a cquartz cuccot.
    Mitsu outlander volt az áldozat 3 éves mosókarcos de amugy garázsos.
    Elökészületeken volt a hangsúly mert nagyon le kell előtte a fényezést tisztítani.
    Szereztem 98,8% tisztaságú alkoholt és azzal ugy kb 2h keresztül mosogattam a gépjármüvet.
    Majd jőtt a cquartz hát nagyon büdös maszk viselése és a folyamatos szellőztetés mindenképpen javasolt.
    Felhordása rém egyszerű kb olyan mintha egy fellületet zsírtalaitanál le.Egy db-ig fényes azaz nedves majd egyszer csak elhomályosodik és eltünik.
    Majd vártam a 20fokos garázsban kb 2h-t és adtam neki egy norvég speckó gépi fényesitő konggal.
    Híhetetlen változást muatatott.Szép fény és a simitásra olyan mintha jéghez nyultál volna vagy megfogtál egy halat.
    Kiraktam a napra ami még tovább fokozta ezt a hatást.
    Kiprobáltam az őngyújtós tesztet is a lökháríton és 4 űtéstől sem lett karcos.Volt ott egy gyári alufelni azt ugy is fehérre kérték azt simán megkarcoltam az őngyújtóval.
    Majd jőtt a slagos vizes versió.Hát tuti vizlepergető hatás hihetetlen mint a videokon.
    Vizkő sem maradt meg rajt.
    Videok,képek készültek de ma kiderült a kártya behalt de azért elvittem egy "guruhoz" hátha megmentheti.
    Igy marad az adott szavam sajnos....Jó cucc annyira,hogy az asszony ill. az én autómat is lekencézem...

Új hozzászólás Aktív témák