Hirdetés

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

  • Lunar Lander Beyond teszt

    gp Nagyon sok évtizeddel az eredeti Lunar Lander megjelenése óta ismét ezen a címen jelent meg Atari logóval egy játék. Vajon mennyit javult a játékdesign a hetvenes évek óta?

Új hozzászólás Aktív témák

  • pee13

    senior tag

    Sziasztok!
    Nem tudom, hogy ide való-e a kérdésem, de hátha. :)
    Szóval vizsgára kéne felkészíteni az autómat. Csóró vagyok, mint a templom egerének az örökségből kitagadott fia. Többek között taposólemezeket kéne cserélni. Mivel marhára tudok hegeszteni, gondoltam, majd jól megcsinálom egy hétvégén.
    Itt jön be az első számú probléma, nekem csak ívhegesztőm van, és az is hagyományos, trafós, váltóáram. Gondolom a salakmentesség miatt használnak ilyen munkákra CO-t, de a varratot úgyis teljesen le kell csiszolni, szóval.. Fogalmam sincs az egészről, gittelésen kívül kasznimunkát sose csináltam még.
    Szóval neki lehet állni egy hagyományos ívhegesztővel padlólemezeket, esetleg kerékdobot foltozgatni?

    "I use heavy strings, tune low, play hard and floor it. Floor it. That's technical talk." -Stevie Ray Vaughan

Új hozzászólás Aktív témák