Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sutszi

    veterán

    válasz Varshi #45270 üzenetére

    Az túlzás, hogy csodás eredményt kaptam...de "tiszta" lett. Mondjuk kérdés melyik habról beszélünk. Mert az Avalanche nálam egyáltalán soha nem működött önállóan úgy minta a te gépi habod. Avalanche nálam hagyott fátyolt. Ez mondjuk érthető is a tulajdonságaik alapján. Innen nézve viszont az Avalanche nagyon drága. Szerintem egyáltalán nem éri meg.

    Lehet én pozicionálom rosszul, de itt már írta nekem valaki régebben...érintésmentes mosástól ne várjak annyit mint érintésestől. És kb ezt el is fogadtam... Az utóbbi időben az a tapasztalatom, hogy mosás után kb 2 napig mondható tisztának.(száraz időben) Utána belepi a por meg jönnek a bogarak...stb. Szerintem a csak habos mosás arra jó, hogy a waxolt felületet ami enyhén szennyezett, könnyebben szinten lehet tartani. Ha valami már nagyon koszos oda nem lesz elég...

    Hétvégén lesz egy nagyobb utunk. Pont azon matekolok most, hogy legyen a mosás. Mert 2 hete volt full mosás, hab, két vödrös, wax..stb... De nem lesz időm ezt eljátszani holnap...
    Szóval lesz egy habos áztatás aztán szárazolás... jelenleg inkább poros az autó nincs extrém szennyeződés. És a wax is friss... nem várok extrém eredményt viszont a mostani állapotban nem indulnék el szívesen. Kvázi a semmitől ez is több helyzet...

    Szóval alapvetően én megértem amit írsz és egyet is értek a ténymegállapításaiddal. Viszont úgy érzem ezektől függetlenül vártál többet a csak habos mosástól... Én ezt előmosásra vagy enyhe szinten tartásra látom életszerűnek

    [ Szerkesztve ]

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

Új hozzászólás Aktív témák