Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gijon

    senior tag

    Látom megy a kábeles téma.., 😆 így szeretném ajánlani szíves kipróbálásra a canare, 4s10f, és a 4s11f kábeleit. “Olcsó” kábelek és szerintem nagyon jók. Több stúdió is ezeket a kábeleket használja. Japán gyártmány, bár ez így ebben a formában senkit nem kell, hogy meggyőzzön, csak mint információ írtam. Teljesen véletlenül botlottam bele én is egy fórumon. Volt olyan aki a 2500 dolláros kábelét cserélte a 4s11f drótra, ami azért nem semmi. Itthon is meg lehet vásárolni. Boltot nem írok, mert akit érdekel, az könnyen megtalálja egy kis kereséssel. Ára kb. 1800-2600/méter. Nem egy nagy befektetés és akár a kábeltagadókat is meggyőzheti, ha leledzik bennük még némi nyitottság egy próbára. Nem hinném, hogy bárki placebót kiáltana egy ilyen “hatalmas” befektetésre, de minden lehetséges. Én tefloncsőben vezetett színezüst (999) dróutomat cseréltem le, ami árban erősen visszalépés, de hangilag meggyőzött az olcsóbb kábel, amit nagyon nem bánok. Kell neki járatás, de kb. 2-3 óra után érzékelhető a pozitív változás. Gyárilag 50-200 órát javasolnak, amiben természetesen nem kell hinni, mert gondolom ezt sem lehet mérni. Viszont most nem ajánlanám ezeket a kábeleket, ha nem lepett volna meg, az az érték amit nyújtanak.

Új hozzászólás Aktív témák