Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • rocket

    nagyúr

    válasz leviske #755 üzenetére

    Mind1 vegulis, ugyse a GTX280-hoz merik majd, GTX285 meg +10%-ra van meg :)

    Nem is irtam olyat, hogy a szakmai hozzaerteset befolyasolja.

    Ez a driver tema mokuskerek lett mara, 9.1 volt a wunder driver, aztan kiderult megse lett az mert nehany dolog atcsuszott a 9.2-be, erre most meg mar a 9.3 a wunder driver, (direkt irom wunder drivernek, mielott meg valakinek feltunne, hogy nemet/angol mix :D ) , lehet-e egyatalan wunder drivernek hivni egy olyan dolog miatt, amit az NV mar honapokkal ezelott megcsinalt? inkabb hazi feladat vegre teljesitve.

    Ha igazam lesz akkor se kell engem reszesits prioritasban, es elnezest se kell kerni, ez egy forum velemenyeket cserelunk, de neha tobb kellene azert annal, hogy "de akkor is 40nm lesz, es 30%-kal gyorsabb", ez nem sg.
    Megprobalom ervekkel alatamasztani a mondanivalom, hogy mi miert tortenhet, megha nem lesz igazam az se szamit, nem azert irogatok, hogy barki engem reszesitsen prioritasban.

    "A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

  • Abu85

    HÁZIGAZDA

    válasz leviske #755 üzenetére

    Én nem mondtam, hogy az RV790 40 nm lesz. ;) Bár azt sem, hogy nem 40 nm lesz. :DD

    rocket: Az infók szerint a multi-thread három lépcsőben kerül beépítésre (9.1-9.2-9.3). A 9.2-ben már jól kell, hogy működjön ... elméletben. Kérdés, hogy az AF átkalibrálás mennyi időt vesz el.

    [ Szerkesztve ]

    Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

Aktív témák