Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz DigitXT #32071 üzenetére

    Ebben totál igazad van, viszont a smiley-ben nem. A 8800GT-mmel csak annyit kellett tennem, hogy az nV Control Panel-en bekalibráltam a monitort (nem a VGA beállításokat), és máris ugyanolyan szép színe lett mindennek, mint ATI-val. nV-nél inkább a driver-cheat-ek bosszantóak, amikor elmossák a képek részleteit a sebesség érdekében. Bár ez nem mindegyik nForce driverben van így.

    Bali27: A HIS karira HIS driver-t tegyél, az a legjobb (azzal is volt hiba?). És ha a Vistádnak az említett problémái vannak, akkor tuti szar, vagy valamit elállítasz/nem jól állítasz be benne (gondolom, Catalyst-ben nem kevered a 32/64-bites verziókat). Nálam ugyanis gond nélkül megy 4GB RAM-mal, de 2GB-tal is csak 1-2 játéknál kellett swap-fájlt bekapcsolnom. Memtesztre javaslok egy 4GB-nál nagyobb fájl (DVD) betömörítését maxon winrarral. Ha gond van, a kicsomagolásnál tuti hibát jelez. Én is ezzel (no meg a cserélgetéssel persze) szűrtem ki a hibás RAM-omat, amikor minden teszt OK volt, de tömöríteni meg nem tudtam.
    Majd szólj, hogy megoldódott-e a probléma, és hogy miképp. Kalapácsos verziót nem fogadok el. ;]

    [ Szerkesztve ]

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák