Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AirBooms

    addikt

    Tudom, hogy ez nem a topic...

    ...de utálom a 2900 XT-t. Igaz, hogy csinált 11500 pöttyöt a 3DMarkban (a GTS640 most 9570-et), de akkor is. Egy kultúrálatlan, béna, túlméretes vasdarab.
    Két napja csak drivereket telepítek, de a 7.5-ös CCC még mindig nem megy. Emiatt nem bírom állítani a képminőséget. Különben is a teljes drivercsomag feltelepítése legalább háromszor addig tart, mint a GTS-nél.
    A másik a melegedés és hang. Ennek a kártyának a ventije még 2D-ben is állandóan felpörög és valami iszonyat hangot ad. Egyszer pedig - egy pár perces játk után elkezdett szemetelni 2D-ben, ami szerintem egyértelműen a melegedéstől volt (közben sivított a ventije).
    A GTS 640-nek még a 3DMark közben sem jött meg hangja. semmi. A szoftverek telepítése pedig teljesen egyszerűen, kultúráltan és viszonylag gyorsan megtörtént.
    Lehet, hogy gyorsabb az ATI karija, de minden más téren használhatatlannak, élvezhetetlennek minősítem. A GTS 640 teljesítménye is bőségesen elég, tehát nem vackolok én ezzel a balkáni vassal tovább...

Új hozzászólás Aktív témák