Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • engine19

    tag

    válasz mckangi #1618 üzenetére

    Én nem értem... :)
    Nekem a gen3 van (bal oldali első kamera, nagyobb változat), de eszembe nem jutna ráhekkelni egy újabb droidot. Az elmúlt 1 hétben nem keveset nyomkodtam és:
    - soha nem sikerült megakasztani (játszottam rajta elég sokat... + net 3G-vel, wifivel, minden amit el lehet képzelni)
    - nem fagyott meg, nem indult újra (még nem volt olyan droidom amit 1 hét alatt ne tudtam volna megfingatni, pedig volt pár)
    - GPS tök jól működik
    - wifi soha nem szakadt még meg
    - 3G net gyors (előző telómon, 993D-n ehhez képest 56k-s netsebesség volt)
    - akku merülés szerintem normális (1,5 nap ha használom, de azért ált. fel van dugva este)
    Max annyit tudok felróni neki, hogy a compass-t nem tudom használni, amit amugyse használnék soha a büdös életbe :D ráadásul ez a gen2-esekben működik amennyire tudom...

    Tehát nem értem miért kéne bolygatni :)

    Pont most a hétvégén lepett meg... TeamViewer 3G neten + skype meeting + php weboldal debugolás távolra... akadásmentesen. Mind a hang, kép tökéletes volt. Nem szakadt meg, nem akadozott, érthető voltam és én is értettem a távoli felet. :C

    Jó kis cucc ez így ahogy van. Nyilván kis root belefér, az jó dolog, de hogy ráhaklizni valamit... :F

    Max a mérete miatt gondolkodtam cserén... de ezért a pénzért semmit nem kapnék ami fele ennyit tud legalább!

Új hozzászólás Aktív témák