Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • moronso

    csendes tag

    válasz b0bcat #571 üzenetére

    Csodálkoztam is,h,itt ennyire istenítik.Máshol azt olvastam rola,h,nem véletlenül adnak gyárilag 2 akksit.Amúgy azért kellett a készülék,mert véreket szállítok kórházakból kórházakba,a Jahn Ferenc Dél-Pesti kórházból,+20-21-23 kerületből,Imréröl,Gyálról,stb,Pesten mindenhonnan-mindenhová,és haldoklott a telefonom is,a gps-em is,szóval kellett a kettő az egyben "ocoért"!Nem gúnyolom ki a készüléket,mert én egy tökéletes darabot fogtam ki,mégis el kell mondanom róla,hogy amiért vásároltam(navigáció)na ez eddig nem müködik rajta.A fórumon leírtakat mind megcsináltam vele,de,hogy menüről menüre,mappából mappába álligassak mindig mindent azért,h lásson holdakat akkor amikor navigálnia kéne,ahoz szakmát kéne váltanom.Kondásként ráérnék a réten heverészve nyomkorászni,de ott meg nem kellene a navigáció.Nem volt még hasonló készülékem sem,mondhatnám,h,nagyon jó,de tényleg nagyon jó!!!! 1 A GOND,NEM NAVIGÁL A GPS.Bármiféle ötletet kipróbálnék,ha volna 5let rá.Előre is köszi.lehet,hogy a" vejkó" nevű 3 betűs navigációs progi a hibás? csak azért mert a vejkó prímó mindig leállt rajta.

Új hozzászólás Aktív témák