Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kobe

    veterán

    válasz (Kolombusz) #1078 üzenetére

    Amikor anno le lett gyártatva a beépített szekrény, amit már említettem, lett kérve egy komplett terv és árajánlat egy anyaghasználatban és szerelékekben ugyanolyan konyhabútorhoz, ami akkor emlékeim szerint olyan 240-280 ezer ft körüli összegbe kóstált volna a terv szerint (a beépített szekrény gyak a konyhában van, amerikai stílusú nyitott konyha egybe az előszobával, ezért kellett olyan, ami megy hozzá). Most számoljunk olyan 300-320 K val. Annakidején pillanatnyi pénzhiány miatt nem valósult meg a gyártás.

    mdk01: ez oké. Csak speciel most elárulom, a szekrény amit említettem, annak majdnem minden éle le van zárva, és az egészen élfólia helyett élléc lett felrakva. Természetesen ha gyártatok, cska ilyen megoldással. Bár nemhiszem, hogy ez volna az, ami ennyire radikálisan feltornázza az árát.
    Az elemek méreteit tudom, ma délután elcsípem asztalos ismerőst, és megkérdezem, hogy mennyi az annyi, itt, pécsen. Szerintem 300 nál nem fog többet mondani, és a 400-450től még az is igen távol van :)

Új hozzászólás Aktív témák