Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mdk01

    addikt

    válasz Sanyabá #7960 üzenetére

    Értelek.
    Érdemes megkérdezni az öreget ő hogy csinálná. Ha azt mondja politúrozná akkor azt tudjuk be sztem annak, hogy ő az 55 év után ragaszkodik a megszokott dolgokhoz és inkább azt csinálja amihez ért. Akkor 1:1 az állás és döntsd el te, hogy hogyan csinálod.
    Ha azt mondja hogy azért a koloniált érdemesebb újra pácolni és lakkozni ahogy én mondtam akkor az magasan 2:0, mert az hogy ellent mond annak amit ő 55 éve csinál az többet jelent mint +1 pont.:)

    speciali:Én vmelyik árajánlatnál figyelembe veszem azt is , hogy kb. mennyi lamello keksz fogy pedig az 3Ft nem 29Ft. Azért nem kevés az a 29Ft és ha nekem annyi apró kis hulladék bükkfám lenne mint Thyeby-nek én sem gondolkodnék rajta 1 percet sem hogy veszem vagy gyártom. Ha ez még párosul azzal is hogy szeretek mindent dominóval összerakni akkor ha egy hétig is kell gondolkodnom, csak kitalálnám hogyan lehet bebarázdálni azt a dominót helyettesítő bükkfát, hogy jobb legyen a kötésem. Egyénileg dönti el mindenki hogy neki mi az olcsóbb.

    Thyeby: Jó dolog ez a dominó, de azért sztem nem lehet összehasonlítani egy hosszlyuk maróval a dominót ahogy a szalagfűrészt sem egy vastagoló gyalugéppel. Nézd meg azt a fentebb Márton által linkelt ajtót. Én annak a közelébe sem engedném a dominót, de még annál kisebb átjáróajtónak sem. Nem értek feltétlen egyet Mártonnal sem hogy mindent megpróbál maga megcsinálni, mert azért ezek az otthon fából készített dolgok idővel elkopnak meg nem olyan pontosak amik fémből készülnek pláne ha az gyári, de nagyon drága még mindig ez a dominó cucc. Nekem sem éri meg, de biztos vannak olyan irányzatú vállalkozások ahol 1 hónap alatt vissza hozza az árát.

    Üdv.

Új hozzászólás Aktív témák