Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kobe

    veterán

    válasz mdk01 #1083 üzenetére

    nem kell sajnálni, most voltam benn ugyanannál a cégnél ahol anno a beépített szekrényt készíttettük, az ajánlatuk 230-max240 ezer + áfa, számítógépes tervek és árkalkuláció alapján, minden elem amit említettem, helyszíni felméréssel, gyártással, helyszíni beszereléssel, illetve minden szerelékkel, amikre helyenként még rá is lett számolva, amiből max már csak lefelé jöhet az ára, feljebb nem :)
    plusz olyan elemekkel amire én nem gondoltam elsőre - gázpumpás szekrénynyitó, kihúzható ruhaakasztó, stb. És természetesen ebben már a vastag bútorlap íróasztal (sőt ahhoz egy fiókos elem is, és egy ugyanolyan duplavastagságú polc is benne van) ami eredetileg nem volt benne a tervben.
    Szóval nincs ezen mit vitázni, voltam a bemutatóteremben, láttam (bár előzetesen is ismerem) a minőségét, a 400-450 már első hallásra is irreális volt egy ekkora bútorért, itt pécsen legalábbis sztem nem sok megrendelőd lenne, nemhogy visszatérő kuncsaft :) Pesten még elmehet az ár (ahogy hallom, a műanyag nyílászárók is majd duplája a vidéki árnak). Volt a teremben egy teljes konyhabútor, tipikus újhullámos ikea stílusban gyártott modern darab, szintén a cég csinálta, végig, az összes eleme szinte dupla vastagságú bútorlapból állt, fémkeretes üveg ajtók, gázpumpás felfelé nyíló mart ajtók, az egész zebrano borítású, ami nem épp a legolcsóbb, és az sem volt 370 ezer sem, szóval....

    és ez még nem is asztalos ismerősöm ajánlata, ő még a fentinél is kedvezőbbet adott :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák