Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • T J

    tag

    válasz updog #65041 üzenetére

    Nem csak azért az évi 2 hét használatért fizetnél, hanem azért is, hogy a többi 50 hétben ne foglalja feleslegesen a helyet, és kulturáltan nézzen ki.

    Egyszer majdnem csináltam egy ilyet, de nem fogadták el az árajánlatomat.
    Häfelenél láttam elég jó és komplex vasalatot, de 600k körül volt (szekrény nélkül).
    USA-ban elterjedtek ezek az ágyak, és kapható elég jó vasalat ott 120k körül, de nem találtam olyan céget, aki szállítana ide.
    Ha nem egy cég teljes, letesztelt szekrényét veszed, akkor esélyes hogy a teleszkópok erőssége nem lesz megfelelő. Ha bármit változtatsz rajta (plusz tömeget pakolsz bele), akkor se. Szóval azzal kísérletezni kell kicsit, lehet cserélni is. Ezért olyan gyártótól érdemes rendelni, akinek van többféle erősségben, vagy olyan vasalatot tervezni, aminél az erőkarok utólag állíthatók. Valószínű én is egyedi megoldást kellett volna tervezzek.

    Ha nem szeretnél munkadíjat fizetni a "panelbe bejegyzett" asztalosnak, akkor megtervezed és legyártod magadnak amit szeretnél.
    Még olcsóbb, ha évente 1x szétszeded az ágyat, és elpakolod a fal mellé lapra szerelve. Akkor sem fogja foglalni a helyedet, és semmilyen költséggel nem jár.
    A tanácsot is ingyen adtam.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák