Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pali923

    aktív tag

    válasz generatoros #63814 üzenetére

    Az ördög itt is a részletekben lakozik. Már sokszor megénekeltük itt is, hogy a PS gépek minősége erősen ingadozik attól is, hogy éppen melyik érában lehet megvenni, még ha ugyanolyannak is tűnnek.
    Jó pár éve vettem egy fekete PS fúró-csavarozót, sajnos pontos típusokat most nem tudok mondani. Nagyon jó gép, szeretem. Aztán kb. 3-4 hónapja jöttek új gépek, ezek most zöld színűek alapvetően. Gondoltam, hogy eladom a Hitachi csavarozómat, és veszek helyette egy ilyen zöld PS-t, csak hogy ne kelljen mindig fúrót/bitet cserélgetni, és lehet majd használni ugyanazzal az akkuval, mint azt a régi feketét, kevesebb töltő kell.
    Az eredmény az lett, hogy a Hitachira sehol nem jelentkezett vevő, a zöld PS-t meg száműztem a padlásra tartaléknak, mert közelében sincs az előző fekete minőségének. Valahogy sokkal kevésbé tűnik megbízhatónak, a sebessége is kisebb, és nem is annyira kényelmes. Pedig elvileg ez is ugyanaz a 20V-os, de egészen más a minősége. Újra elővettem a Hitachit, azért az jobb gép.
    Vettem ugyanakkor egy ütve-csavarozót is, de még nem igazán tudtam megnyúzni, remélem, azzal jobban járok majd.

    A helyzet reménytelen, de nem komoly.

Új hozzászólás Aktív témák