Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Márton111

    aktív tag

    válasz thyeby #6116 üzenetére

    Arra céloztam hogy ez egy fogyasztói sz@r. Vágd szét egy másodperc alatt , dobd a kukába végy újat k drágán és rakd a helyére egy perc alatt. Én szerszámra ennyit nem költök. Ha igen az több évre szolgáló beruházás . Pl vettem dekopírlapot ennyiért (20.000)és ez több évre elég nekem, de egyszerre könnyebb beszerezni és olcsóbb.Vagy vettem snitzer pengét ennyiért megint több évre . Nekem ez hogy hajints ki 20.000-et egy fékezésre , nem tetszik
    Ugyanúgy mint az hogy spórolj 6 évet ,mint egy rabszolga túlórázz és a 6milliós gépet vágd a szemétre egy perc alatt , és mert ez benne van meg az is hogy közben akaratodtól teljesen függetlenül gyilkossá válhatsz inkább nem leszek se opel se ford se mol rabszolgája és BKV-val megyek...Most lehet hőzöngeni hogy autó mindenképen kell ha másokat meg is ölhetünk vele mivelünk ilyesmi nem történik mert a többiek bénák avezetésben stb.Meg megéri havi 100.000Ft-ot rápengetni a kocsi fenntartására és amortizációjára akkor is ha egy hónapból 2 hét a kitermelésére megy el.Bocs ha off volt de kijött belőlem :D
    Nemtudom értitek-e .Én magam ruházok be és ha valamit megveszek hosszú távra veszem nem eldobálni .
    Ha a főnök veszi akkor az jó, a haszonból kipengeti a fogyóanyagot, nem számít mennyibe van, nyúlkáhatsz bekötött szemmel , neadjisten egy sörrel a hasadban. :) Max a targoncás tapos halára.Vagy rádborul valami.H amindezt megúsztad akkor elütnek az utcán mert a kocsikra ilyent nem szerelnek fel ! (radar ellenőrzés és egy gőzkalapács a motornak hogy gyorsabban megálljon :D )

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák