Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Márton111

    aktív tag

    válasz Soká #5310 üzenetére

    A gépvezető vonalzót 2 rúd tartja a marótalpban = ez helyébe 2 hasonló átmérőjű gömbvas rúd ami túllóg 2db bükkfa lec gép talp kétoldalára rúdhely kifűrészel pontosan!a gépet rá kell nyomnia az asztallapra alulról, de lehet szögletesen kivágni nyugodtan, 2-2 metrikus anyással felrögzíted a bükkfa léceket asztallapba besüllyesztve a fejét .Tehetsz rá ellenanyát is gépet azért felszerelés után ütközésig le lehessen tolni! Gépen gépvezető vonalzó szárnyascsavarját meghúz :) Egyébként a műhelyben anno sokáig tartotta az alutalp kis csavarhelye 2db, de ez nem hoszútávú és ajánlatos megoldás.Illetve ha vasasztallapod van akkor menet bele (?)és úgy is csavarozhatsz alulról, ha hozzáférsz(?)
    A gép úgylátom azonos, de ne tévedj meg ez licit, nem fix ár ha vki a licit lejáratának utolsó 5percében még rátesz az viszi aki többet ad,és ha licitálás megy hosszabbítanak a lejárati időn még 5-10perceket tehát lehet ez még jóval drágább ez nem kp amit a vaterán kiírnak.És még 6nap van belőle.
    Amúgy 50-ért megérné. Persze ha nincs valami baja. :U

    Mondjuk én használt gépet 1x vettem egy dewalt dekopírt utána 5 év múlva csodálkoztam amikor újat vettem aksis makitát jé ez egyenesen vág, nem ferdén félre :B

    Hát 4 gyerek mellett tényleg ez az eltörhet :B
    De a CMT arról nem tehet hogy te az ő késükön tanulsz költséghatékonyságból másolómarógépalkatrészt méretezni :N
    Amúgy egy dolog :marószerszámot áramtalan állapotban mielőtt bekapcsolnád kézzel megforgatod, nem ér-e hozzá valamihez .Ez főleg asztalba épített maróknál érdekes ahol vezetővonalzót átmarjuk,beállítjuk utána, mindenféle dolgot fafésűket,profilhoz támasztó lécet elszedő oldlon, stb rászerelünk..

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák