Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • thyeby

    őstag

    válasz stgellert #14142 üzenetére

    Sajnos nem tudok erre korrekt választ adni. Élőben kellene látnom a gépedet, éreznem kellene a stabilitását, az erejét.
    Valószínűleg én nem bántanám, mert lehet, hogy kinyírnám vele. A megerősítés olykor meggyengítést is jelenthet. A váz, a csapágyazás nem biztos, hogy jól tolerálná. De ismétlem, ettől még lehet, hogy jól tuningolható.
    A következőképpen gondolkodok a úgy általában a tuningokkal kapcsolatban:
    Nagyon sok összetevős dolog. A jó tuning sokirányú ismeretet és tapasztalatot igényel. Vesz a fiatal egy erősebb használtautót, hogy majd kipofozza, és benevez a hegyiversenyre. Évekig dolgozik rajta. A kocsi mindig többet is tud. Ám mire felállhat a dobogó valamelyik fokára, már annyit költött a kocsira, amiből vehetett volna egy gyári új Subarut, amit tuningolni sem kellett volna. Megértem mégis, mert a tuning is egy szerelem, amit a zember nem forintban mér.
    Jómagam is szoktam átalakítani. Ma már többnyire még az első használatba vétel előtt. Azonban csak olyan dolgokban, amikben teljesen biztosra megyek, hogy nem kell utólag még hangolgatni semmit. Meglehet, hogy csupán azért vagyok így vele, mert ez a vállalkozás építés fölemészt minden szabadidőmet.

    Több fa van, mint asztalos!

Új hozzászólás Aktív témák