Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • VS461

    tag

    Sziasztok!

    Kábé egy éve van egy N16-osom. Itt is írtam róla már, hogy két hét alatt lehalt a gyári firmware-rel (a vezetékes net sem ment), majd a legfrissebb gyárival is, ezután egy Oleg-féle cucc ment fel rá, az akkori legfrissebb, s láss csodát!. Én nem használom a routert egyelőre semmi extrára (torrent, FTP, ilyenek), csak megy 24/7-ben, és rá van akasztva a wifire egy laptop, egy telefon, egy nyomtató, meg alkalomszerűen ez-az (másik laptop, Kindle stb). Két nappal ezelőttig bírta, azóta sem a vezetékes, sem a vezeték nélküli része nem volt használható, mindössze az admin felületére tudtam csatlakozni. A laptop ment pár napja nonstop pár torrent miatt, ez volt talán nem szokványos terhelés.

    Ma Intruder2k5 kolléga leírásainak köszönhetően felment rá egy friss Tomato firmware, és egyelőre újra működik.

    Nincs csattanó, a történet ennyi (és remélem, ennyi is marad), legfeljebb érdekelne, hogy mi okozza egy (nem éppen alsó kategóriás) router lehalását.

    Üdv!

    [ Szerkesztve ]

    Helicopter pilots are different... "За всю историю никто и никогда не сумел завоевать Афганистан. Hикто и никогда" - 9я рота

Új hozzászólás Aktív témák