Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • amano

    csendes tag

    válasz amano #285 üzenetére

    Na, tegnap ott tartottunk, hogy elindult a letöltés. Olyannyira elindult, hogy le is döglött tőle az egész :DDD

    Próbaképpen leszedtem az moServices-t és visszatettem még egyszer. Így már a 2.12-es transmission képes egymagában elindítani a letöltést, fantasztikus :C

    Bekapcsolás után még működőképes, az moServices webes felületén lehet nézni, milyen service-ek indultak el, szépen megy minden.
    Aztán kb. egy perc múlva - gondolom amikor a peer-ekhez csatlakozik. Elkezd haldokolni. Nagyon lassan jön be a webes oldala, majd az moServices kliensprogramja se tud csatlakozni, legvégül az Asus is teljesen lehal, nemhogy filmet nem lehet lejátszani, de a menüben sem lehet lépkedni. Ilyenkor már csak az újraindítás segít (áram kikapcs, bekapcs).

    Ha az elindulás utáni 1 perc alatt kilövöm a transmissiont - amit számomra érthetetlen módon vagy fél perc alatt sikerül csak - akkor működik minden úgy, mint eddig.

    Én azt sejtem, hogy a transmission configja nem lett átgyúrva egyáltalán az Asus-ra, hanem egy átlagos, Linuxos PChez van igazítva. Szóval ha lesz időm, akkor kikísérletezem, milyen beállításokkal képes még elfutni. Talán nem véletlenül enged egyszerre egy letöltést a gyári FW...

    Egy elméleti kérdés. Ha mondjuk lekorlátozom a transmissiont úgy, hogy egyszerre csak 2 peer-ről szedje az adatokat, akkor vajon képes kiválasztani azokat a peer-eket, ahonnan gyorsabban jön a cucc, vagy egyszerűen attól töltni, ahova először sikerül csatlakoznia?

Új hozzászólás Aktív témák