Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsozsa74

    senior tag

    válasz SoldierL #1587 üzenetére

    Annyit biztosan tudok, hogy ha már 2 acsi kipattan, nem veszik vissza. Így jártam a Forza 7-el. Időben jó voltam, csak már "jöttek az eredmények". De nem lehetett mit tenni, hisz alig kapcsoltam be, rögtön kiugrott egy "Welcome" acsi, meg egy mittomén "Hello Rookie!" acsi. Csak mondtam valamit.. :) Szóval erre vigyázni kell a visszaváltósdinál.

    Amúgy kár volt kihozni már erre a konzolgenre, ha még a combosabb verziókra sem tudták 60 fps-el megoldani. (Mondjuk azért csodálkozom, hogy One X-en sem tudták, szerintem csak a tudás és/vagy az akarat hiányzott). Azért egy vérszimnek ciki 30 fps-el futni, amikor már az első OG Box-on is 60-al ment a Rallysport Challenge majd 20 éve. Néztem pár livestreamet, ps4-en nyomta a srác kormánnyal és iszonyat input lagra panaszkodott. Most, hogy ez összefügg-e a 30 fps-el, ami ráadásul néha be is esik, hát azt nem tudom, de lesz még mit hegeszteni rajta.

    Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

  • akva

    tag

    válasz SoldierL #1587 üzenetére

    Xbox One X-en nyomom ráadásul. :( Nem sok jót jósolok S-en.

    Kár érte, még így is lejött, hogy milyen nagyszerű játék lehet ezen PC-n. Rohadt jó lenne az irányítás, de azt is eléggé agyoncsapja a gyenge framerate (egyszerűen lehetetlen pontosan reagálni). Időnként szerintem nincs 20 fps sem, replay-nél, pitben meg akár tiszta képregénybe is át tud menni.

    Nem tudom, lesz -e valaha patch, sajnos ez a kurrens konzolgeneráció végén jelent meg. Kár volt.

    Usbridge -> iFi Nano -> Tabla -> Metrum Octave DAC / Chord Mojo -> Pointe 672SE / tmp Ant -> Vandersteen 2ci / Amiron Home / RHA T20 / AudioQuest kábelek, iFi tápok

Új hozzászólás Aktív témák