Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GalaHU

    őstag

    válasz adrian360 #4708 üzenetére

    Oké srácok, hiszek nektek! :)

    Viszont a hőmérsékletekkel és a guminyomással ma nagyot szívtam, pedig eddig bejött:

    Már eddig is feltűnt, hogy a meghirdetett hőmérséklet (Iron, Coach Dave, Misano) nem ugyanaz ami a versenyen fogad, hanem van pár különbség. Délutáni futamon viszont volt egy olyan korábbról elmentett setupom
    ami mind a levegő mind az aszfalt tekintetében szögre ugyanaz volt. Betöltöttem a Qualy-ra ugyanazt a 20 liter benyát, aztán 2 kör alatt olyan 28,2-28,3-as nyomásaim lettel elől, hogy alig tudtam értékelhető időt futni. :W
    A büdösvégèről indultam, az ELO szüret elúszott, de gondoltam akkor megfontolt kocsizással legalább a Safety-n tolok egy picit.
    Mivel a Qualy és a Futam ugyanolyan hőmérsékleten futott, visszavettem 5-6 kattintást a nyomásból, hogy bemelegedve 27,7-re menjenek majd fel.
    Hát ahogyan azt Móricka elképzeli! 27,1-nél magasabb még akkor se volt amikor blokkoltak esetleg a kerekek… 3 körig tudtam tartani a tempót, aztán a fakezű-félszemű falubolondja is körbehugyozott, annyira nem volt tapadás.
    Mi a fene történt?
    Ti hogy állítjátok be a nyomást? Én Practice módban, de mivel hőfokot nem lehet állítani az időponttal játszom. Ha meg egy futamon bejön a nyomás mindig hőfokokkal együtt elmentem a setupot újrahasznosításra…
    Érdemes lenne online setupolni? Egyszer benéztem egy ilyen FP lobbyba, és hiába volt ugyanaz a neve mint a későbbi futamnak, tök más hőmérsékletek voltak, akkor meg minek kerülhessem a többieket?

    [ Szerkesztve ]

    Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

Új hozzászólás Aktív témák