Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Milka 78

    nagyúr

    válasz WhiteWalker #1310 üzenetére

    Szeva!A CSX 1333Mhz-s kitt nálam ment makulátlanul,de 1333Mhz 8-8-8-22-1t-1.8v volt a vége.Van belőle magas hűtőbordás és az brutálisan megy 1600-7-7-7-21-1t-ben,de sajnos ritka,ha utána tudsz kérdezni akkor jó lehet(fentebb olvashatsz is róla)A Kingstonok is probléma a mentesen mennek a lapban,de a cl8-as Kingstont kicsit drágának találom.Szokott lenni CSX 1800 Mhz-s magas bordás szett 24 ropiért és az megy 1600 7-7-7-19-1t-ben(ha ennyit szánsz rá akkor mindenképpen a CSX-et vedd)A Kingston 1600CL9-est kérdezd megy Miresztől priviben,de úgy emlékszem 1600Mhz cl8-at tudja egy kis tuningal.Ez azért lenne jó,mert arany közép út.Olcsó és ahhoz képest elég jó a sebessége.A Corsair Dominator ugyan megy a lapban,de szerintem drága és úgy tudom 16000-cl8-at tud,de írj Gyufaaa fórumtársnak,mert ő ilyet használt a lapban.Szerintem az olcsóbbik Kingston is tud ennyit.A másik Corsairt nem ismerem,de egy szinten van az olcsóbbik Hyperrel(kicsit lutri,mert szerintem senki sem használt még itt ilyet)
    Összegezve:
    -Ha 24 ropit tudsz költeni akkor CSX 1800Mhz-s.Igaz most nincs,de én is 5 napja vettem és baromi jó,minden nagyobb cég tart belőle(Miresznek ebből is van egy szett).
    -Ha kevesebbet szánsz rá akkor a Kingston HyperX 1600 cl9-est vedd.Igaz a tuning lutri,de úgy néz ki a CL8-at tudja olcsóért...

    Ezen kívül olvass vissza,mert a memória állandó téma nálunk...érdemes :K

Új hozzászólás Aktív témák