Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • EmberXY

    addikt

    válasz DS39 #11226 üzenetére

    Szia!
    Igen, többek között az én nevemhez is fűződött az oldal (egy kezdetleges, manuálisan kattintgatós, táblázatszerű kalkulátorral indult, amit én készítettem még nagyon régen), de amióta a rangrendszer átalakult, azóta elakadt a dolog.
    Az oldal anno úgy jött létre, hogy huntermati hozta létre és kezelte a tárhelyet, majd később Ursache dobta fel egy kicsit a kezdetleges fapados dizájnt és ő pofozta ki és tette letölthetővé a korábban csak az oldalon manuálisan elérhető kalkulátoromat, tudtommal egyikük se foglalkozik már az oldallal, nem tartjuk a kapcsolatot egyikükkel sem, jómagam már a jelszóra se emlékszem, amivel be tudnék lépni, szóval teljesen naprakész a dolog :D )
    Volt egy viszonylagos népszerűsége, ezért voltak ötletek a folytatásra is, ezért maradt így standby módban, de már magam sem emlékszem, hogy ki akarta megcsinálni és hogyan, aztán egész egyszerűen elhalt a dolog. Én csak hobbi szinten foglalkoztam ezzel régebben is, de nincs meg az a tudásom, hogy érdemben a jelenlegi elvárásoknak megfelelően, igényesen meg tudjam csinálni, szóval én nem tudok ehhez érdemben már semmit hozzátenni, a feladat adott, csak egy kicsit elveszett a dolog 2-2,5 éve.

    [ Szerkesztve ]

    Up the Irons!

Új hozzászólás Aktív témák