Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TBMC

    addikt

    rohogni fogtok de furcsa jelensegre lettem figyelmes.
    nem tudom tapasztaltatok e mar hasonlot, DE

    a napokban furcsa mod lettem figyelmes, (miota uj asztalom van, uveglap + aluminium keretek kombo) gumi labakon. egy sarok asztalt kepzeljetek el. a jobbos reszen az asztali gepemhez tartozo monitor+bill+eger kombo, baloldalt pedig a rmbpro + bill+eger.

    altalaban mindket gep egyszerre megy, s a macbook folyton toltore van dugva. s kozben mikor gepelek az asztali bill-el s hozza er a kezem az asztal aluminium keretehez, megraz az aram. (a tolto vezeteke nem messze a keret mellett megy el. mintha athuzna rajta az aram, s tovabbitana azt a labakon.

    korabban azt hittem mar teljesen hulye vagyok, de iszonyatos fos erzes mikor belemerulve gepelsz aztan odaer a kezed es mintha megcsipne egy kva darazs :D

    namost, odaig jutott a tortenet, mikor toltore van dugva a macbook es levan hajtva, a kijelzo fedlapjahoz erve szinten erzekelheto apro bizserges + razas. mikor hazajott baratnom szoltam neki is, (nem csak kepzelodok e esetleg) de o is erzekelte.

    kerdes: tapasztaltatok e mar hasonlot, vagy ez mennyire normalis "jelenseg" ?

    u.i: az ebedlo asztal szinten uveglap kombo, alu labakon, s ott is u.igy athuz az aram a labakhoz erve - vicc.

    ;]

    markbellus.hu 

Új hozzászólás Aktív témák