Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tense

    őstag

    válasz markknight #6900 üzenetére

    Nekem már hányingerem van a br-től, az hogy percekig szaladgálás, vagy lesz fegyver vagy nem, aki szerencsésebb az talál, ha nem pusztul :D Kicsit beleuntam, lehet majd később újra megszeretem, de az hogy 50 meccsből van egy, amikor 7-8 ölés van, 2-3k dmg, az sem azért van mert betyár ügyes az ember, a másik 49-nél meg nem, hanem azért mert jön 1-2 jogtalan kill, plusz olyanokat sikerül letenni, akik nem találtak fegyvert, pajzsot, lőszert, stb... mert ha nem igy lenne, akkor a másik 49 meccs is jobb lenne. Akinek 0.2-0.3 a kdr na az aztán nem tudom mit élvez benne, ott a legnagyobb adrenalin a lootolás :D persze van akinek mind1, szereti így is úgy is, de valahogy már nem élvezem ezt a részét. Az arénánál legalább ha nekem kék pajzs van, akkor az ellenfélnek is, ha piros akkor szintén, ha ott leteszek valakit, legalább azért van mert jobb vagyok, nem azért mert a szerencsétlen nem talált fegyvert, meg tulajdonképpen semmit a harchoz.. plusz legalább egyből a harcról szól, amiről kell ennek a játéknak...
    Ha ilyen szopatós lesz az aréna ranked, vagyis a pontozás, akkor megyek sima arénát, az is százszor jobb mint a br, plusz most napokig ez a we van amitól meg rendesen herótom van..
    De aztán ha lesz csapat, akkor lehet újra beleszeretek, nem tudom, most van 2-3 srác akikkel lehet majd róla szó..
    Még ebben a szezonban nem mentem 1 br-t sem :D

Új hozzászólás Aktív témák