Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • shadeofme

    tag

    válasz tildy #7856 üzenetére

    Butorotok amugy is van mar egy par, nem? :)

    Legiaap:
    A nyelvtudas valoban nem minden, de azert egy kozepfok ajanlott. A talpraesettseggel viszont sokat lehet kompenzalni. Neked sikerult, de akinek nem fekszik a nyelv es konyokolni sem tud annyira, annak tenyleg nem sok eselye van.

    Wyco:
    En az otthoni sz*r fizumbol aligse tudtam megengedni magamnak vmit, ha meg felmegyek videkrol Pestre es fizetem az albit, rezsit, kajat, stb-t, akkor meg ott sem lettem volna, ugyhogy nekem a kulfold volt az egyetlen jarhato ut a boldogulas fele. (Persze lehet megcsiphettem volna vmi jo allast diplomaskent, ami 1. eleg alomszeru ma Magyarorszagon, mert nem a papiron mulik, 2. napi 12-14 oraban kereshettem volna annyit, mint itt 7-8 oraval.)
    Es igen, itt a vendeglatos melobol is fent lehet tartani egy autot, haza lehet ugy menni, mint egy "amerikai nagybacsi" (ajandek hegyek) es el lehet utazni oda, ahova csak akar az ember.
    A kulonbseg a mindennapokban vannak. Azok szurkebbek es a kero sem olyan, mintha 2x annyit keresne az ember, de valamit valamiert.
    En nem banom igy sem.

    Ha privit irsz, tedd hozzá, h mi érdekel, mert több cuccot is hirdetek.

Új hozzászólás Aktív témák