Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • legiaap

    nagyúr

    Akik plusnetet hasznalnak azoktol kernek tanacsot.
    Nemreg koltoztunk el es magammal hoztam a csomagom, ami nagyon nem volt egyzeru es 3 hetig net nelkul maradtam. Reklamaltam es a kieso idoszakot visszautaltak. Ezzel nincs is gond. Viszont koltozes elott telefonon beszeltem az ugyintezovel aki megigerte, hogy a csomagom ugyanaz lesz ugyanazon az aron, ugyanazzal a sebesseggel. (38-40 le es 11-17 fel) Ez a fibre unlimited csomag. Na most ebbel nekem 36-nal sosem tobb le es 2-nel sosem tobb fel jutott. Reklamaltam es azt mondtak, hogy ez van. Ebben a csomagban ennyi a fel sorry, ha nagyobb kell akkor fibre unlimited extra kell nekem kicsit dragabban. Hiaba mondtam, hogy nekem az ugyintezo mondta, hiaba mondtam, hogy a neten az en csomagomhoz az a sebesseg van odairva amit a zarojelben irtam nem kapom meg upgrade nelkul a nagyobb feltoltest. Ha ezt tudom akkor ala sem irtam volna 2 evre ujra. Felhaboritonak tartom ezt az egeszet. Van valami mod ilyen esetben reklamalni, eljarni, mert most ugy erzem at lettem b@szva de csunyan. Meg kepernyomentest is kuldtem nekik, hogy a neten mit irnak sebessegre az en csomagomban, hogy lassak igazam van, de sz@rnak ram.

    How are U today? Just kidding...I don't care!

Új hozzászólás Aktív témák