Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sippy22

    tag

    Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni tőletek! Mielőtt lehurrognátok, hogy nézzek utána mert már le lett írva valahol, csak szólok, hogy 3 napja bújom a netet, fórumokat, stb., de nem találok megoldást!
    Szóval hozzám került egy ASUS Padfone 2 teló, viszont a gazdija valamit úgy el**eszett rajta, hogy ha bekapcsolom bejön az ASUS logo, majd rezzen egyet, felvillan még egyszer az ASUS logó, aztán kis idő elteltével bedobja a RECOVERY módot (ott már csináltam factory resetet, wipe cache..., reboot system, de semmi) onnan tovább SEHOVA!!! Jó lenne egy új ROM ot rádobni, de mi lenne a megoldása, ebben nincs SD kártya, hogy rárakjam az Update.zip-et és telepítsem :Y ! A gépre ha rádugom akkor a tároló részt nem látja, csak annyi jelenik meg az eszköztárban, hogy ASUS Android ADB Interface! Mit tudok tenni??? ha valaki van olyan jófej :U , hogy segítene azt megköszönném, csak arra kérem, hogy részletesen, mert ez a teló nekem olyan fura, hogy :F :W valami hihetetlen :(( :F ! KÖSZÖNÖM!!!!

    A katona nem azért van, hogy szúrjon, hanem hogy senki ne szúrhasson!

Új hozzászólás Aktív témák