Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nextman

    aktív tag

    válasz cidalain #64391 üzenetére

    Hat szerintem minimum 32 GB kene, amire lehet telepiteni.
    A 8 abszolut szivas. Igen, nekem is ilyen van, a 3.6 GB szabad hely semmire nem eleg. Valamelyik nap a fifa16-ot szerettem volna telepiteni, es nem tudtam annyi helyet felszabaditani, hogy sikeruljon. Pedig toroltem mar le browsert, meg olyan alkalmazasokat, amiket hasznalnek. Letorolhettem volna mondjuk meg az office alkalmazast, dehat szuksegem van ra. Van 7-8 olyan alkalmazas, amire egyszeruen szuksegem van, es ezek melle 1 nagyobb jatekot nem lehet telepiteni, nem hogy tobbet. Es miert ne lehetne mondjuk 10 jatek valakinek a tabletjen? Egy PC-n lehet, de egy tableten nem? Miert, akinek tablet van, az igy jart?
    Ugyanmar.

    Meg a kulso tarhoz meg NAS-hoz annyit szolnek, hogy pont ez a baja, hogy nem lehet azokra telepiteni.
    Pont igy jartam, mint aki elobb ezt a kerdest felvetette. Vettem egy 8GB-os tabot, amikor betelt a hely vettem egy 32GB-os SD kartyat. Aztan ledobbentem, hogy nem tudok ra telepiteni. Akkor mi a bubanatra hasznaljam az SD kartyat? Taroljak rajta csaladi videokat, vagy mire jo?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák