Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blakey

    titán

    válasz gyűrű #88939 üzenetére

    Mivel a PKC frissítések szükségesek ahhoz, hogy Kodi alatt is tudjam használni így kénytelen voltam azt frissíteni, de soha nem jött össze a fejlesztőnek egy normális kiadás. A Kodi önmagában használható és nyilván a 19.3 is egy bizonyos fokig jó, de folyamatosan foltozgatnak valamit a Kodi fejlesztői és bizony szétcseszik, az elmúlt hetek másról sem szólnak, csak a Kodi fejlesztőinek sz@r munkájáról. Addig amíg nincs szükséged valamilyen új kiegészítőre, új funkcióra akkor lehet, hogy jobban jársz, ha nem frissítesz, legalábbis CE-t. Esetleg Nexust próbálgathatod. számomra a Leia a jó, ezt most látom, közel 1 hónap után, minden, amit használok úgy működik ahogy kéne amúgy minden verzió esetében. Egyelőre szükségtelen, hogy bármi mást kipróbáljak. Beszereztem egy Fire Stick 4K Max-ot, majd azt is kipróbálom, de egyelőre nem visz rá a lélek, hogy újabb próbálgatásokba vessem magam, végre minden működik.

    *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

  • blakey

    titán

    válasz gyűrű #88939 üzenetére

    Vagy esetleg tapasztaltál az egy szar pluginon kívül mást?
    Mert akkor mondd mi az..
    1. Nem vagyok az a típus, aki egy privát csatornán folyó beszélgetést máshol tárgyal ki.
    2. Amit láttok ti is az szerintem elég, megjelent az rc1, majd hibák után törölve lett, lett rc2, ami szintén hibás, azért ez elég sokat elárul. CE fórumán fent vagy, írogatsz így szerintem olvasgathatsz is a témában :) , mert írják, hogy itt-ott mi a gond. Ahány felhasználó, annyi kiegészítő, használati mód, stb, ezért van, akinél előjönnek a hibák és van, akinél nem. Ha valami komolyabb dolog nem működik akkor azt már hibának minősítik, törölni fogják az adott FW-t.

    *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

Új hozzászólás Aktív témák