Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SunMount3r

    nagyúr

    válasz cof #64160 üzenetére

    Pont azt írtam az előbb is, hogy szerintem (bár lehet csak én vagyok túl optimista) egy ilyen, főleg otthoni mozgásra kihegyezett rendszernél feltételezném, hogy az ilyen "hibák" kiküszöbölése is a célok között van, vagy rövidebben: az irány inkább, hogy közelebb legyen egy jó PC-s lejátszóhoz, mint pl. egy ezer éves képességekkel begyepesedett DVD lejátszó hoz. A PDVD-t meg sem hallottam, mert legendásan hadilábon áll minden standard-tól kicsit is eltérővel és mondom: nekem nem ezek a mérvadóak, azon az eszközön működjön a dolog, amit használni is akarok erre. Értem, tesztelni lehet velük, de irreleváns, ha van "bizonyíték" (bármelyik normálisabb PC-s lejátszó), hogy úgy is simán működhetne.
    Hogy mennyire csak Kodi-s hiba azt nem tudom, ahogyan azt sem egyelőre, hogy ezeken a CE fejlesztőknek mennyi lehetőségük lenne javítani, csak gondolnám, hogy azért ha ennyi mindent át tudnak szabni és optimalizálni, akkor ehhez is hozzá tudnának nyúlni. Nekem pl elég nagy csalódás volt, hogy ez volt az első DVD amivel tesztelni akartam és puff... Amúgy tényleg nem tűnik valami utólag átmókolt anyagnak. És örülnék, ha végre véget érne nálam a DVD Remux-olás kényszere emiatt. No Mind1, majd talán ide is eljut a dolog valamikor.

Új hozzászólás Aktív témák