Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blakey

    titán

    válasz Stalemate #50709 üzenetére

    Innen irányul a következő kérdés, hogy miért downgradeli ezek szerint a 4k-s tartalmat a Kodi. - egyik oka a rossz/nem megfeleő beállítás de ha a 4K-t 1080p-re konvertálja akkor sem lesz ilyen a kép, ez megint a TV beállításaira vonatkozik, vannak TV-k amik minden bemeneten és minden felbontáson más beállításokat alkalmaznak, ezeket szépen át kell nézni.

    4 kodi-smb esetén meg problémás. Ez itt a fejtörő. - kodi+USB-vel mi a helyzet? Megnézted? Nincs fejtörő, mert nekünk nem adtad fel, nincs naplózás (log) nincs megoldás, találgatni meg nincs értelme.

    de ez elég kontraproduktiv, hiszen só sincs arról, hogy nem tudom beállítani, - mint írtam, nem vagyunk gondolatolvasók és ha nem ismered, tudod, érted a Kodi és a TV beállításait akkor számodra az a megoldás ha a legegyszerűbb módszerrel a legjobb eredményt éred el, jelen esetben számodra valószínűleg nem az LE a megoldás. Nekem is több év volt mire megszoktam és elfogadtam a Kodit (addig más eszközöket használtam).

    *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

Új hozzászólás Aktív témák