Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • peterk

    senior tag

    válasz Beni2360 #42962 üzenetére

    A laptopjan azt mondja megy, akkor nem hibas az anyag.

    Mindegy, nincs értelme tovább ezen pörögni-forogni. Legalabb 10 ember megmondta már neki, hogy ne a rammal foglalkozzon, mert nem az a baj, hanem a vinyo / usb /tapellatas korul nezzen szet. Ha valaki nem fogadja el a segítséget, nincs mit csinálni.

    Én meg egy furcsa dologba futottam bele. Gondoltam, miután megvan ugyanaz a gyári FW ami a boxon is van, kísérletezek kicsit, felteszek 1-2 másik fw-t. És itt jött a meglepetés. USB burning tool, az eszköz csatlakozik, driver fent van, felismeri. Aztán viszont 4%-ig elmegy, és errort dob. Hallom, hogy ott leválasztja az eszközt, de már vissza nem csatlakozik. Mecool BB2, jó USB portra dugva, jó a kábelem is, nem ilyesmi a gond. A fw is jó, a ruszki PDA oldalról töltöttem, a topicjából szedtem le. Youtube vid is van róla, hogy megy sima BB2-n (nem a pro-n).

    De mindegy is, mert a gyári firmware-jét sem tudom kiírni, ugyanez a hiba akkor is. Úgyhogy valami más a gond. Mindig fixen 4%-nál áll meg, miután hallottam a tipikus USB leválasztások érkező hangot. (Csatlakozási hang már nincs.)

    Lehet, hogy már álmos vagyok és valami banális dolgot nézek el ... Ha valakinek esetleg a fix 4%-ból van ötlete hogy mit, akkor megköszönöm az infót. Holnap mindenesetre újra megpróbálom, kipihentebben....

    [ Szerkesztve ]

    Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

Új hozzászólás Aktív témák