Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mexel

    veterán

    válasz SunMount3r #28235 üzenetére

    Nem csak ennek a wifije nem megy LE alatt, hanem sok lejátszónak. Javaslom keresgélj rá a keresővel itt a topikban is melyiknek megy, melyiknek nem, igen-igen sok leírás van ilyesmiről is. Az új infók szerint hamarosan ezekneka wifiknek a drivere is benne lesz a LE-ben, vagy már van béta nem tudom, nem néztem csak olvastam hogy megoldódott elvben.
    Az X96 működik, droid és LE alatt is. Az ajánlott is. De szerintem ne vegyél 1/8 GB-osat, droid alatt kifejezetten ellenjavallt. Nem kell a legdrágább lejátszó sem ha nem olyanok az igények de a legolcsóbbat se vedd. Találgd ki pontosan mire kell és aszerint dönts. LE- és droid párhuzamosan is elmegy. Ha filmezésre igényes vagy és sok minden fontos akkor arra használj LE-t ha játék-böngésző, vagy YT ( mert éppen nem jön be a LE YT-ja ) akkor arra ott a droid.
    Egyébként nem olyan fekete az ördög amennyire lefestik... Riogatnak sokan a droidal, de alap funkciókra jó lehet simán ha be tudod állítani magadnak. Pár éve még azt mondtam használhatatlanok, de ezek az újak már sok mindenre jók. Csak ne várd el ugyanazt mint egy tablettől vagy telefontól. Ez csak egy média box.
    Sd-ről meg ott a LE és váltogathatsz közöttük.

Új hozzászólás Aktív témák