Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • interstate76

    addikt

    válasz junkpod #17853 üzenetére

    Rengetegszer beszéltünk itt pl. RK CPU-s eszközökről, sztem ez is bőven elfér. Emellett ezzel a chipsettel akár valós is lehet, amit írnak.

    (#17854) Beni2360 Natív lan-nal és satával, figyelembe véve a gép teljesítményét igen, én nem ismerek ennyiért ilyen kaliberű masinát. Emellett SF expressz szállítást választva - állítólag - nem lesz ÁFA. Nem tudom, hogy igaz-e, nem próbáltam.

    (#17855) djnice Mármint ez a Zidoo X8? Ebben más a CPU, más a GPU és nincs rajta sata. A többi stimmel. A Himedia Q10 PRO-ban van ugyanez a CPU, "csak" az 200-250 USD, amit én linkeltem, az pedig 130.

    (#17857) djnice Látom, javítottad. Szerintem maradjunk annyiban, hogy 130 USD-ért ez a hardver nagyon ütős - én legalábbis nem tudok hasonlóan kraftos gépről ebben az ársávban. Persze messze nem ismerem az összes kütyüt, szóval akár tévedhetek is.

    [ Szerkesztve ]

    téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast tabletek (P26T, M40 Plus, M50) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

Új hozzászólás Aktív témák