Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ejelhar

    senior tag

    válasz Ejelhar #12391 üzenetére

    Bár tény és való, a kinézet az ritka dögös,

    Meg a scraper, az egyenesen félelmetes. Kb. olyan 8 TB anyag van itt nálam, még nem néztem végig az egészet, de eddig a sorozatok közül csak egyet azonosított be rosszul, a filmek közül pedig csak két tévesztésre leltem.

    Ez a találati arány egyszerűen lenyűgöző.

    [ Szerkesztve ]

  • blakey

    titán

    válasz Ejelhar #12391 üzenetére

    Nincs Venz 10-em. LE 09-et használok, megfelelő device tree-vel, 3 perc alatt megírom neked az SD kártyát, +5 perc múlva működik. Nem kell mindenáron minden verziót kipróbálni, érdemes előtte olvasni, mert több féle újítás van és néha hiba csúszhat a sok újítás köze, ilyen most a bott probléma, a másik fontos dolog, hogy az LE támogatás is eltérő, Mini MX, Mini MXIII-nál semmit nem kell mókolni, minden működik.
    Mini MX-et és MXIII-at mókolás nélkül tudsz használni és csak ezekről tudok véleményt alkotni, nekem sem pálya ha remote.conf-ot, stb-t kell cserélgetnem, ha így lenne akkor azt leírnám.

    *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

  • Technoman

    őstag

    válasz Ejelhar #12391 üzenetére

    Ejelhar
    Venz V10
    A memóriaszivárgásra -főleg, ha a kis Venz-t vetted- alaphelyzetben (android és a régebbi LE opokkal sajnos érzékeny a gép. Jelenleg a 10-es 32 bit-est LE-t használom. Ez nagyon jól beossza a 1 GB memóriát.
    A sima LE-vel (ez kimondottan a Venz-re írt LE(!)) itt írtam pár gondolatot.
    A "javított", 32 bitesről, meg itt írtam

    Egyébként már kezdem megkedvelni ezt a Venz-et.
    Olvasom, hogy van egy Dune-öd (egyébként nekem is volt éveken át egy 53 Lite-om, sajnos elhalálozott :O ) Viszont a Dune-nal nem szabad összehasonlítani ezeket (olyan mint két német kocsit hasonlítasz össze, a legolcsóbb AUDI-t, a legdrágább BMW-vel, mindkettő német, de mégis más a kettő feelingje)

    (#12387) fecus
    A Venz nem egy rossz választás (olcsó/hazai forgalmazó/3 éves gar)
    Csak arra vigyáz -főleg, ha nagy a médiatárad (több giga) és ezt rendszerezni is akarod-, hogy ne a "simát" vedd (az 1GB-ost), mert nekem hamar elfogyott a RAM és ilyenkor kifagy(hat) a rendszer.
    Cec-es, a Pana TV-m távjával használom. Régi, Yamaha erőlködőm van Optikain megy a hang (DD/dts)
    Más, hivatalosan is kapható "filléres" MP-ről nincs tudomásom.

    [ Szerkesztve ]

  • junkpod

    nagyúr

    válasz Ejelhar #12391 üzenetére

    De nem volt kedvem órákat olvasni milyen image passzol hozzá, ezért a 3. próbálkozásra sikerült a megfelelőt.

    Azért ez erős túlzás: talán itt az összefoglalóban is van rá támpont, de azért lassuk be, hogy minden bajok forrása, ha valaki nem a fejlesztő eredeti topikjabol, az eredeti leírás szerint végzi a letoltes-telepites folyamatot: a LibreElec fórumban kszaq eredeti topikjabol nagyon részletesen tartalmaz minden utasítást, 5 perc alatt megtalálható a megfelelő dtb fájl is. Ha utána olvadás helyett szenvedtek, azt saját magadnak koszonheted.
    LibreElec verziokrol: egyáltalán nem szükséges minden újabb verziót telepíteni, már a 003 is stabil és teljes funkcionalitású volt. Érdemes elolvasni kszaq topikjaban a change logot és az alapján dönts, hogy kell-e neked újabb.
    A 007 is egy mérföldkő volt gondok nélkül.
    Nekem most a 011-es megy, mx64-en és stabil, gond mentes, de ez már nem minden boxon ilyen.

    Box's don't touch!

Új hozzászólás Aktív témák