Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • interstate76

    addikt

    válasz Lifeforce #1705 üzenetére

    :Y Az összesnek a leírásában szerepel, hogy viszi a full hd-t, és nem tudom, miért a vásárló a hibás, ha elvárja, hogy ha eladjátok neki, akkor ez mókolás nélkül menjen is.

    Ill. lenne még egy dolog: szerinted én miért az első kínai noname telefonommal kezdtem el a mókolást, és aztán miért a kínai mini pécéknél folytatódott ez a folyamat? Mert ugyanolyanok, mint a korábbi eszközeim? Volt jópár blackberry-m, nokiám, sonym, samsungom, lg-m stb., mindegyiknél ugyanúgy megvolt az igény a lehető legsokoldalúbb felhasználásra, mint a mostani telómnál és mini pécémnél, mégis csak az utóbbiakat kezdtem el széthekkelni, az előbbieknél ez eszembe sem jutott.

    Még egyszer: nagyon durva csúsztatás összemosni márkás telókat pl. egy Newman N2-essel. Az utóbbi a gyári rommal nem bootolt be, ha fizetős alkalmazás is volt rajta! Custom firmware-rel gyönyörűen használom, elégedett is vagyok vele, de ha nem Kínából rendelem, hanem egy hazai szaküzletből kapom meg olyan állapotban, hogy nem restartol, miután órák alatt belaktam, akkor megfojtom azt, aki eladta. Lehet, hogy neves gyártók termékeinél is meg kell várni a következő hivatalos frissítést, hogy minden működjön, de a noname cuccokon a legtöbb esetben custom firmware kell hozzá, hogy működjön a kamera fókusz vagy a visszajelző led. Ha ez szted ugyanaz a pálya, akkor megeszem a nemlétező kalapom...

    Röviden: nem ugyanaz a kategória 30 ezres samu telót és noname kínai mini pc-t forgalmazni, és számomra totálisan érthetetlen, hogy ezt máshogy látod.

    Nem akarom ezt többféleképpen leírni, ill. szétoffolni a topikot, ha lesz még mondandód, akkor légyszi küldd át privátban! Kösz!

    (#1706) plesoh Lásd fentebb.

    [ Szerkesztve ]

    téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast tabletek (M40 Plus & M50) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

Új hozzászólás Aktív témák