Hirdetés

  • Nine Sols teszt

    gp A horrorjátékairól elhíresült Red Candle Games műfajt váltott, és ezúttal egy Sekirót idéző akciójátékkal tért vissza.

  • Retro Kocka Kuckó 2024

    lo Megint eltelt egy esztendő, ezért mögyünk retrokockulni Vásárhelyre! Gyere velünk gyereknapon!

Új hozzászólás Aktív témák

  • KillerKollar

    őstag

    válasz Oliverda #5924 üzenetére

    Sok.Szóval jelenleg a driverek miatt erősebb a Geforce oké.A másik amit sokan hoznak föl hogy régi driverrel tesztelik a 7970-eket pl...nos nem néztem meg minden tesztben de ha annál elavult drivert használnak akkor szerintem Nvidiás driverből sem a legújabbat és mindenki mondja hogy majd új driverekkel elmegy a 7970 a 680 mellett de kérdezem én az Nvidia addig nem csinál semmit?Ők is kitudnak adni olyan csodadrivert amivel elhúznak a Ghz edition mellett pl.Amúgy 1600P-ben is gyorsabb a 680 mint a 7970 azalapján a táblázat alapján és ahogy megyünk lejjebb a felbontásban úgy nő a különbség a 680 javára,igazából főleg azzal vitatkoztam hogy sokan többször is mondták hogy a sima 7970 ugyan olyan gyors mint a 680 vagy még gyorsabb is.Akinek több monitoros rendszere van az általában SLI/CF rendszer alá nem adja/de a Quad-SLI,Quad-Crossfire sem kizárt.Én 1920x1200-as felbontásban játszok GTX 690-el például.Efölötti felbontáson még a 680/7970-es kártyával rendelkező embereknek is a töredéke játszik csak azaz a legtöbbek számára az a jobb ami 1920x1200-ban jobb,ott pedig 2% különbség van csak a GHz edition és a 680 között a sima 7970-et pedig veri a 680-as.
    Abu:
    [link]
    Akkor itt egy másik teszt,összeszámoltam játékonként a 680 9 a 7970 Ghz edition 7 játékban lett gyorsabb és számottevő különbség egyedül a Dirt Showdown-ban van a Radeon javára.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák