Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tailor74

    őstag

    válasz #32839680 #11257 üzenetére

    Igen, az több szempontból érdekes demó volt... 4 db titan csak tudjon már egy karaktert, és környezetét így megjeleníteni, azon kívül ha valóban real time volt, én nem fedeztem fel benne a manuális irányítás nyomait, de lehet csak vak vagyok.. :) ráadásul a titan kepler alapú, nem maxwell, pedig azoknak van kiemelve a dx12 képességeik..

    Én kevesebbet írogatok fórumokra, kevesebbet szájkaratézom, mint mások, inkább kipróbálom ami érdekel...
    Sajnos nem kevés időt, és főleg pénzt beletéve az elmúlt másfél évben 270X, 280X, 290, gtx 970, 290X, gtx980 sorrendben végigjártam a palettát..
    Azt kell mondjam, mind jó a maga helyén. FHD-ra kis kompromisszumokkal a 280x-nek elégnek kell lennie, a 970 TALÁN jobb mint a 290, de a 290x-től sehol sincs... A980-at el kell ismernem, hogy nagyon vadállat, és jó kártya, ennek ellenére jövő héttől megint 290x lesz a gépemben...

    Okai: úgy gondolom, hogy a gtx 9xx sorozat funkcionálisan kevesebb (még ha az amd ilyen előnyei nem is látszanak jelenleg), plusz egyszerűen drágább...
    a dx12 támogatás tier_1,2,3 fokozatai még mindig nem teljesen egyértelműen NV-nél számomra (reálisan nézve,ez is ráér még kb. 1 évig, mire jönnek a dx12 játékok garmadával), plusz megjelenés után derül ki pontosan...
    Nekem is 390 4,vagy 8GB-os kártyára fáj a fogam, de ez nagyban függ a nyújtott teljesítménytől, és az árától...A HBM sem csoda fegyver, hisz jövőre a második generációját már bármelyik gyártó használhatja, tehát csak ideiglenes előnyről beszélhetünk megint...

    Szóval.... Elnézést a szófosásért :D A mondandó lényege, hogy nem kellene előre savazni semmit sem ilyen komolyan, mert zömében még mindig csak a találgatás megy... :)

    [ Szerkesztve ]

    Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

Új hozzászólás Aktív témák