Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz GIORGIONE76 #451 üzenetére

    az nálam megöli az élményt, de ez biztos egyénenként változó
    nem akartam 144hz-et, de 60 legyen, és az stabil legyen, nekem ez maximálisan bejött
    ac-vel nem is én játszottam, hanem azasszony', engem zavart hogy droppol, akad, mindent csinál, csak nem fluid', ezért vettem meg 1600af után dupla áron a 3600-ot, az megoldotta ( : és ugye nem is 1080p-ről volt szó, hanem 1440-ről natívan
    3300x meg hogyne lenne jó, én azt mondtam, hogy sok játék kihasznál már több magot, és nem feltétlen látszik bencheken, de a játéknál lehet az másképp
    egyébként én úgy vettem észre, ha tud a gpu a "kívánt" fps-nél 20-30%-kal többet, akkor is nagyon feljavul a 0,1% low érték, freesync nekem sehogy nem tetszett bárhogy állítottam
    forzánál próbáltam ki 1440 manual ultrán mit kell levennem h átlag tudjon legalább 75-öt, szerencsére csak az élsimításból kellett egy kicsit, úgy már szinte röccmentes volt, de igazán fluid' akkor lett, mikor olyan beállítást kapott hogy 80-85 átlagot hozzon

    zsoltadam
    0 referenciával rendelkező egyénnek mért kell előre utalni?
    ha az utcán odamennék hozzád, hogy figyejjmán', van egy 2060s-em százé', add ide az árát és 10 perc múlva hozom, elküldenél a p_tsába'? hát nyilván el ( :
    honnan tudod meg hogy csaló-e? azonnal kérd vissza a pénzt gondolom telefonon még nem is beszéltél vele - , a tranzakció már egyből teljesül, ha nincs nálad a zseton egy órán beül, akkor kb már nem is lesz
    adhat hamis okmányokat, illetve hamisítani is lehet
    nem feltétlen csaló, de egy életre tanuld meg, akinek nincs referenciája 1ft-ot nem utalsz neki, az aki itt van 10-20 éve és több száz pozitívja megint más kérdés

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák