Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • apa111

    aktív tag

    válasz kuzma88 #9782 üzenetére

    Szia! Ha most keveredtél ide azt tanácsolom ásd bele magadat a topikba vissza menóleg akár több ezer hsz-ig ,nyilván nem kell végig olvasni de érdemes bele nézegetni sok mindenre választ kaphatsz.Annyit le szögezek ,hogy vannak gondok MSI lapoknál jópár forumtársnál sajnos attól még azok is jók :K .Magam nevében tudok saját tapasztalatból nyilatkozni ASUS lapról / b350prime/ .Elsö perctöl ,hogy beszereltem a házakba mind a kettőt úgy teszi a dolgát mint bármelyik régebbi konfigom/ 1151 ,am3+, fm2+/ minden pöcre megy ,boot idő gyors minden adattároloval megy ,és igazi ram zabáló :) : 3 féle rammal próbálva , 2 vel használva mindegyik hozta az elvárt sebbeséget.A ram kérdés egy kissé el van tulozva egy kicsit mert aki elejétöl itt van a topikban és ha csak meg nyitod AMD azt irta 2666 -ig támogatva a tuningra nincs garancia mint Zintelnál sem ,de igy is sokaknak megy 2993-3466 -ig elég sok emberkének .Ez már elég tisztességes sebbeség szerintem.Én nagyon megvagyok elégedve mind a két rizsával pedig elsőként voltam próba user ,de akkor sem panaszkottam.jól össze válogattam magamnak a cuccokat .Lezárjam az irást igazából nincs ezzel a am4 több gond mint bár melyik más ÚJ KONFIGGAL föleg ha 5-10 éves rendszerről váltasz egyszerűen ki kell ismerni az új biost beállitásait :) elhiheted nekem talán annyi biosba való turkálást nem csinált senki mint én arra a rengeteg kérdésre vagy tesztekre amit én itt lefutattam kismillió kérésre az elején és mint kezdő tuningos elég jól ki ismertem a rendszert ez álltal.Ja és még annyit ne csak a kinézet alapján válassz lapot,mert hát abból vannak azok a kis próblémák egyeseknél / NE VEGYE SENKI MAGÁRA/
    ŰDV. GÁBOR

Új hozzászólás Aktív témák