Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stormbird

    tag

    Sziasztok, 1 napja vettem egy originál sapphire r9 290 vapor-x-et. A hátulján van 3 LED ezek ha jól tudom a ventilátorok működésének mutatói. Ennél a kártyánál van egy LED-es színskála ami a hő fokot mutatja, kék alap hő sárga közép és a piros meg értelemszerűen magas hőfokot jelent. Azzal a jelenséggel találkoztam legyen bármilyen színskálában a kártya de kék meg sárgában volt csak hogy alapból a Windowsban meg játékoknál is elkezd ugrálni a kép ilyen grafikai bevillanások, a hátulján a 3ból 2 LED vibrál de össze vissza nem szinkronban aztán hirtelen elmegy a kép majd vissza jön amd driver alaphelyzetbe áll meg hasonlók. :O Van hogy csak simán fekete kép és kaput ennyi, mehet a reset. Nekem van egy tippem már meg is előlegeztem hogy szerintem a táp nem bírja de azért megkérdezem az okosabbakat is létezhet hogy amiatt csinálja? Most egy 850es van ugyan benne de csak egy 8pines csatlakozó meg egy 6pines van, viszont kaptam a kártyához egy 2molex egy 8pines végződéssel. Cserélgettem a csatlakozásokat de hasonló volt a helyzet. Annak idején egy asus 6800ultrám volt amit egy kolink táp vitt el magával az örök videokártyák mezejére. Hasonló grafikai bevillanásokkal, aztán láttam két szockó korabeli kockás asztal terítőt a monitoron majd GGWP. Ezért gondoltam erre.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák