Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MK VII

    veterán

    válasz Televan74 #5728 üzenetére

    Nem erről van szó.. A fene sem bántódott meg.. Ilyenért főleg..
    Inkább sajnálom, hogy Te vagy a topikgazda, mert gyakorlatilag nem lehet egy jóízűt majd beszélgetni semmiről.. Jó fej vagy. Más topikokban is szimpatikus lettél, de itt mintha 180-at fordultál volna a titulusod miatt.
    Only 470/480 a többi meg szankcionálva lesz... Tudom ez egy szakmai topik, de minden szakmai topikban összehaverkodnak az emberek és nem feszes a hangulat.. Simán megférnek az offok más szakmai topikokban is és nem érzi úgy az ember, hogy fogd be a pofád, ha nem konkrétan a topik témájával kapcsolatban írsz..
    Mert jelenleg így érzem.. Megmondom őszintén nem is sokat szóltam hozzá itt jelenleg, mert állandóan csak azt olvastam, hogy beszólsz mindenért.. Egy ilyen topikot nem lehet szeretni.. Ez a topik előbb utóbb így ki fog száradni.

    Ne bántásnak vedd.. Csak egy észrevétel, ha tényleg szeretnéd, hogy az emberek jó hangulattal jöjjenek ide..
    :R

    [ Szerkesztve ]

  • Zanik

    addikt

    válasz Televan74 #5728 üzenetére

    Jah, én már nem bántódom meg semmi miatt. :DDD
    Bár azt nem tudom, hogy lehet egy adott típusú videókártya fogyasztásáról úgy beszélgetni, hogy kvázi már szinte "tilos" más kártyákhoz hozzávetni, hasonlítgatni, viszonyítani, összemérni, egyeztetni, párhuzamot vonni, stb.

    És értem, hogy kerülni kell az off-topicot, meg a flame-et, de néha elkerülhetetlen hogy az adott témához szorosan nem, csak közvetetten módon kapcsolódó dolgok is szóba kerüljenek akár egy szakmai topikban.
    Ennek teljes tiltása szerintem megöli a fórumozást.

    [ Szerkesztve ]

    Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

Új hozzászólás Aktív témák