Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kovcsrob

    tag

    Sziasztok
    Segítség kellene. (lehet akik folyamatosan követik a fórumot. majd lecsesznek, hogy két oldallal előrébb ott a válasz. nem követem a fórumot és a google nem adott jó választ)

    Van egy XFX RX470 em 4GB os. Nem volt újrapasztázva. Húzva sem volt.
    Cseréltem a monitorokat két Samsunk 1440p 144Hz esre. A kártyán 3 DP és 1 HDMI van.
    Először nem volt DP kábelem.

    A két monitor 60Hz en ment. Az egyik HDMI n a másik DP HDMI átalakítóval. Minden OK
    A HDMI st feljebb húztam 75Hz re vagy 144Hz re a DP s játékok alatt elkezdte véletlen szerűen elveszteni a jelet. (egy pillanatra elsötétült és kiírta, hogy melyik bemenetről kap jelet)

    Vettem két DP kábelt. A specifikáció bőven jobb, mint 1440p 144Hz.
    Bármilyen frekvencián csinálja a jelvesztéses dolgot. (a HDMI kell az erősítűnek meg a harmadik monitornak. szóval a játssz azon nem megoldás) (Játékkor a kettőből csak egy monitort használok.)

    Driver reinstall megvolt. DDU val is. Elve csak DDU val installálok, mert a sima update többnyire kifagyással ér véget. (az előző win en egy idő után lement rendesen)

    A jelenség általában az intenzívebb területeken jelentkezik. (harcok alatt sűrűn. sima sétálgatáskor ritkábban vagy soha)
    Windows asztalon nem jelentkezik.

    Az AMD szoftvere szerint a kártya 73-74 fokos csúcsban.

    A kapcsolgatás nem egyszerre történik a két monitoron.

    Win telepítés nem jöhet szóba. Az előző winnel egy másik bugom volt. Ami nem múlt el több driverfrissítés után sem. (ablakok részei kint maradtak a bezárásik. átmozgatáskor vagy tálcára rakáskor is a helyén maradt PL egy fél ablak)
    Azelőtt meg a kurzoreltűnéses "ismert bug" volt.

    A google a barátod témában ezt azt kapcsold át dolgokból próbálgattam. De ha valakinek van valami ötlete az jól jönne.
    Az under volt under clock os ötleteket nem próbáltam. Az a mínusz X% os teljesítménybukta túl nagy ár lenne.
    De ha valaki azt írja, hogy neki volt és az újrapasztázás oldotta meg, akkor darabokra szedem.

Új hozzászólás Aktív témák