Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #17283328

    törölt tag

    válasz távcsőves #17658 üzenetére

    Nem frissítettem BIOS-t én a dobozból kivéve már eleve újabb BIOS-ost kaptam. Nem mókoltam, eleve csendes.

    Csak leírtam, hogy akinek meleg vagy hangos, van hozzá új BIOS, ami segíthet. Nem azért, hogy most ez jobb az MSI-nél. Hanem azért mert ez egy fórum és hátha van valaki akinek még Giga kártyája van és segíthet neki.

    Értem én, hogy az MSI az ajánlott, tényleg jó kártya, nem ezt próbálom vitatni, de aki már mást vett - tájékozatlanságából -akkori piaci árak miatt, vagy érzelmi szempontok alapján. Annak próbáltam segíteni azzal, hogy ezt leírtam. Páran meg is köszönték. Azóta "szívják" az "MSI-sek" a vérem, hogy de az MSI sokkal jobb és így és úgy. Mégegyszer leírom nem azt mondom, hogy nem jó és a Giga a sztár. Pusztán akinek Gigája van próbáltam ezzel segíteni, és leírni, hogy ezekután -ha már valaki ilyet vett- abszolút korrekt kártya lehet belőle.

    A fogyasztásról annyit, hogy az én gépem (csak a gép, adatlapon látható) 248w volt a max amit felrántott a konnektorból...(nem szoftveres mérés) ennek ellenére egy 500as hyper van benne...de 400w is bőven elég lenne.

    Nyilván sok a user error is ezt nem tagadom.

    (Biost meg nem frissítünk mindenféle live tool-al. Min AtiFlash)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák